Online služby

Pro naše pacienty zavádíme nově on-line služby, které umožňují on-line objednávání a po přihlášení také další služby a jednodušší způsob komunikace s ordinací (místo emailu a telefonu). Pro přihlášení do tohoto systému je nutné mít ve své kartě u lékaře uložený kontaktní email. Prosíme pacienty, kteří budou chtít maximálně využít nabízené služby o jeho doplnění.

Objednávání zavádíme pro typ vyšetření

  • Běžná kontrola (kontrola krevního tlaku, průběžná kontrola chronicky nemocných pacientů apod.)
  • Kontrola diabetika
  • Preventivní prohlídka

 

V případě, že jste nový pacient nebo u nás ještě nemáte uložený email, využijte

 

 

Máte k dispozici kalendář s přehledem termínů, vyplňte formulář, vyberte požadovaný Typ vyšetření, případně doplňte podrobnosti do Důvodu návštěvy a po odeslání a zpracování u lékaře vám systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce na váš email. Vámi zadanou objednávku si můžete smazat (nejpozději 1 den předem, s využitím odkazu v potvrzovacím emailu).

 

V případě, že u nás máte uložený email, využijte

 

 

Po přihlášení máte k dispozici tyto služby:

  1. Zaslání žádosti o recept – vyplníte příslušný formulář, požadované léky prosím zadávejte pokud možno do 1 formuláře, uveďte název a vaše obvyklé dávkování
  2. Zadání objednávky k návštěvě lékaře – máte k dispozici kalendář s přehledem termínů, vyplňte formulář, vyberte požadovaný Typ vyšetření, případně doplňte podrobnosti do Důvodu návštěvy a po odeslání a zpracování u lékaře vám systém zašle zpětnou informaci o uvedené objednávce na váš email.

Přehled termínů objednávek – můžete sledovat přehled termínů vašich budoucích návštěv v ordinaci, vámi zadanou objednávku si můžete smazat (nejpozději 1 den předem)

  1. Zaslání zprávy – můžete lékaři zaslat informaci k probíhající léčbě nebo dotaz, omluvu z plánované návštěvy

Zaslání dokumentu k založení do karty – můžete do ordinace zaslat dokument formátu pdf nebo obrázek (např. zprávu z vyšetření u specialisty apod.)

  1. Přehled termínů „preventivních“ Prohlídek a Očkování, případně termínů pro příští návštěvu
  2. Můžete sledovat způsob vyřízení vašich požadavků, o vyřízení jste informován emailem
  • Při prvním přístupu do systému zvolte „Nová registrace nebo zapomenuté heslo“ , vyplňte email a zadejte „Registrovat“. Systém vás doprovodí dalším postupem. Tím si vytvoříte vstupní přihlašovací údaje.
  • Při každém dalším vstupu už zadáváte svůj email a zvolené heslo rovnou do přihlašovací obrazovky